O Nas

Piotr Truszkowski

adwokat, właściciel kancelarii

Nazywam się Piotr Truszkowski, jestem adwokatem

Z rynkiem usług prawniczych jestem związany już podczas studiów, od 1998 roku. Skończyłem prawo międzynarodowe oraz podyplomowe studia Prawa Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim, prowadzę szkolenia dla Krajowej Izby Gospodarczej i Institute for International Research oraz jestem biegłym sądowym. 

Tadeusz Trzaskowski
Adwokat

tadeusz.trzaskowski@legallex.pl
Warszawa

Ewelina Losz
Adwokat

ewelina.losz@legallex.pl
Płońsk

Mateusz Derek
adwokat

mateusz.derek@legallex.pl
Łódź

Weronika Banaszewska
Radca prawny

Weronika.banaszewska@legallex.pl
Płońsk

Konrad Mania
Aplikant adwokacki

Konrad.mania@legallex.pl
Gdańsk

Jarosław Kęsik
Aplikant radcowski

jaroslaw.kesik@legallex.pl
Warszawa

Natalia Schults
Specjalista ds. cudzoziemców

natalia.schults@legallex.pl
Warszawa

Anna Vatsyk
Specjalista ds. cudzoziemców

anna.vatsyk@legallex.pl
Warszawa

Katarzyna Paprocka
Prawnik

katarzyna.tabakowska@legallex.pl
Płońsk

Kacper Bresa
Asystent adwokacki

kacper.bresa@legallex.pl
Gdańsk

Patrycja Tomaszewska
Specjalista do spraw administracyjnych

patrycja.tomaszewska@legallex.pl
Płońsk

Zofia Wysocka
Praktykant

zofia.wysocka@legallex.pl
Warszawa

Aleksandra Cwalina
Asystentka adwokacka

aleksandra.cwalina@legallex.pl
Gdańsk

Dane Adresowe

Członek ASSOCIATION OF EUROPEAN LAWYERS

Kancelaria Adwokacka LEGALLEX 2022, wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt Realizacja ITenter.pl